KONST / Litografier / Färglitografi 16066102
nr 1606 6102
Folke Lind
(f. 1931), Sverige
Pilgrimsfalk. Signerad, daterad -82. Numrerad 8/270. Färglitografi. Bildmått: 67x47 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Folke Lind, svensk målare och tecknare född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:49:43
100 kr
150 kr